Edebiyat, Edebiyat Haberleri, Haberler

KURGAN EDEBİYAT-KÜLTÜR DERGİSİ

0 363
kurgan dergisi

Ankara’da yayınlanan Kurgan Edebiyat-Kültür dergisi Eylül-Ekim 2014 sayısı okuyucuyla buluştu.Bu sayıda şiir ön plana çıkmakla birlikte ,romana dair yazılar da ağırlığını hissettirmiştir.

Mehmet Can Doğan, “EĞLENCEDEN KORKMAYALIM” başlıklı yazısında şöyle dedi:

“Elif şafak, karakter canlandırmada/yaratmada başarısız bir romancıdır. Bu başarısızlık özellikle diyaloglarda açığa çıkar. Kitle ürünü bayağı dizilerden veya sıradan Hollywood filmlerinden alınmış ya da onlar üzerinden düzenlenmiş izlenimi veren diyaloglarda tarihsel figürler, günümüzün yanlış bilinciyle konuşur.”


İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar

    İlkelerimiz

    Sitemiz, zararlı içerikler barındırmamaktadır. Sitemiz, üyelik sistemi içermemektedir. Yapılan yorumlarda sitemizde haber ve yazılarla ilgili yapılan yorumlarda tehdit veya küfür içeren, üçüncü kişiler ile ilgili rahatsız edici din,dil,ırk,cinsiyet ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ifadeler ve materyaller kullanılamaz.Aksi takdirde sitemiz gerekli yasal işlemleri başlatma hakkını saklı tutar. Doğabilecek yasal sorumluluklardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemiz , ”Basın Meslek İlkeleri” ne bağlı kalacağına söz vermiştir.

    Haberdar Olun

    Sitemiz ile alakalı güncel kalmak, sitemize ait tüm bildirilerden haberdar olmak için mail listesine abone olun.

    Üye olun, ve yenilikleri kaçırmayın...